Turgutlu Manşet
TURGUTLU’DA VEFAT EDENLER
1- İlçemiz sakinlerinden eski kasaplardan Merhum Mehmet Baltacı’nın oğlu Hasan Baltacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pazar camiinde öğlen namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Turgutlu Belediyesi yeni kabristanında toprağa verilecektir....
10 Ocak 2014 12:08
Font1 Font2 Font3 Font4

1- İlçemiz sakinlerinden eski kasaplardan Merhum Mehmet Baltacı’nın oğlu Hasan Baltacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pazar camiinde öğlen namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Turgutlu Belediyesi yeni kabristanında toprağa verilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

Kardeşleri: Halil­Hayri­Haldun­Haluk­Hüseyin Baltacı Nuray Canlı­Emine Güngör

Adresi:Şehitler mh.Günay sk. No:34/2

 

2- İlçemiz sakinlerinden Eski tuhafiyecilerden Aksekili Osman Top vefat etmiştir. Cenazesi bugün Pazar camiinde öğlen namazını mütakip kılınacak cenaze namazından sonra Turgutlu Belediyesi yeni kabristanında toprağa verilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

Kızı:Hatice Top Karavelioğlu Damadı:Murat Karavelioğlu

Abisi:Mustafa Top, Kardeşi:Hasan Top

Adresi:Subaşı mh. Seyfidemirsoy sk. No:26/3

 

3- İlçemiz sakinlerinden Konyalı Ali Dede Davras vefat etmiştir. Cenazesi bugün Selvili Mescit camiinde öğlen namazını mütakip kılınacak cenaze namazından sonra Turgutlu Belediyesi yeni kabristanında toprağa verilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

Oğulları:Osman­Raif­Adem­Emrah Davras

Adresi:Turgutlar Mh. Yazgan Sk. No:15

Etiketler :

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa